Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Borek Mały - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem Kielanówka

Kielanówka(Borek Mały + 23 km)

1 150 000 zł163,40 m² 7 037,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Tylko u nas! Nie szukaj dalej! Na sprzedaż dom wolnostojący w Kielanówce,gm. Boguchwała (na granicy z Rzeszowem), o powierzchni użytkowej ok. 126m2, zlokalizowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kupno

Kupno(Borek Mały + 19 km)

559 000 zł154 m² 3 629,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 400 m²

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę sprzedaży domu zlokalizowanego w miejscowości Kupno. Wolnostojący, dwukondygnacyjny dom z 1970 roku o powierzchni użytkowej 154.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Pustynia(Borek Mały + 14 km)

649 000 zł91,98 m² 7 055,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:533 m²

Dom parterowy w miejscowości Pustynia na granicy z Dębicą Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Pustynia, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Sielec

Sielec(Borek Mały + 9 km)

319 000 zł200 m² 1 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 120 m²

Przedstawiam państwu na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 200 m Budynek został usytuowany na działce o powierzchni 11,20 ar ,położony w malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Braciejowa(Borek Mały + 19 km)

319 000 zł150 m² 2 126,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością przedstawiamy Państwu niepowtarzalną okazję nabycia urokliwego domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Straszęcin(Borek Mały + 20 km)

1 200 000 zł300 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:852 m²

Property Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o wysokim standardzie wykończenia, położony na 8,5 arowej działce w Straszęcinie tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Dębica

Dębica(Borek Mały + 17 km)

419 000 zł132 m² 3 174,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:741 m²

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego z dużym potencjałem inwestycyjnym. Zapraszamy Państwa do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł110 m² 6 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:79 100 m²

Na sprzedaż nieruchomość o niepowtarzalnym charakterze, położona w jednej z najbardziej pożądanych części Dębicy. Idealna dla miłośników architektury z duszą lub inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Różanka

Różanka(Borek Mały + 21 km)

555 000 zł114,12 m² 4 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 140 m²

Twój dom z widokiem na spokój - 3 domy w stanie deweloperskim Różanka, powiat strzyżowski, gmina Wiśniowa 15 minut do miasta powiatowego Strzyżów, szybki dojazd do sklepów, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom, ul. Wojska Polskiego

Centrum,Głogów Małopolski(Borek Mały + 24 km)

970 000 zł140 m² 6 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom położony w malowniczych terenach Głogowa małopolskiego - projekt Dom w Żurawkach 10. Posadowiony na prostokątnej, płaskiej działce o powierzchni 600m2 ( możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Borek Mały,podkarpackie

890 000 zł285 m² 3 122,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu prestiżowy dom o powierzchni 285,05 m2 zlokalizowany w miejscowości Borek Mały, w odległości 9 km od Sędziszowa Młp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Borek Mały,podkarpackie

890 000 zł333 m² 2 672,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż przestronny dom wykonany według indywidualnego projektu o powierzchni 285,05 m 2 z 2015 roku, zlokalizowany na działce o powierzchni 14 ar w miejscowości Borek Mały,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Borek Mały,podkarpackie

890 000 zł285 m² 3 122,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 457 m²

W biurze Rzeszowskich Nieruchomości mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę domu jednorodzinnego wolno-stojącego położonego wśród zieleni i zabudowy niskiej. Oddalony od głównej drogi.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij